Чубаров: Останню дірку на адмінкордоні з Кримом закрито, жодна фура не проїде

20 переглядів 20 переглядів
Неділя, 20 вересня 2015, 15:13

На адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом  закрито останню "дірку" - у пункті пропуску "Каланчак". 

Про це у Facebook повідомив глава Меджлісу Рефат Чубаров. 

"Закрито останню "дірку" на адміністративній лінії материковоі України з тимчасово окупованим Кримом - Каланчак. Тут накопичилося понад 100 фур. Дуже жваві дискусії з водіями, але жодна фура вже не проїде", - заявив він.

При цьому Чубаров подякував "всім побратимам".

У свою чергу заступник гендиректора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв, який бере участь в організації "Блокади", зазначив: "Судячи з кількості фур з комерційними вантажами, які зупинилися сьогодні на дорогах до Криму (це при тому, що про блокаду оголошували задовго, і багато хто не поїхав), ніякої анексії немає".

"Є взаємовигідне співробітництво. І ще: слова Аксьонова та Константинова про те, що Крим вже ніяк не пов'язаний з Україною, м'яко кажучи, перебільшення. Цими обсягами вантажів можна щодня годувати весь півострів", - додав він. 

Муждабаєв уточнив, що участь у акції беруть не лише кримські татари та представники ДУК "Правий сектор", а й інші організації: Автомайдан, Самооборона Майдану, Рух, Одеська самооборона, та інші.

"Люди постійно прибувають з різних місць України. Їх ніхто спеціально не збирав, їдуть виключно на добровільній основі", - зазначив він.

Як відомо, 20 вересня на адмінкордоні з Кримом розпочалася акція "Громадянська блокада Криму", учасники якої мають намір перешкоджати  руху вантажівок на півострів. 

Учасники акції перекривають рух на трьох дорогах до Криму - у пунктах пропуску Чонгар, Чаплинка та Каланчак. 

Українська правда 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua