Пожежа на "БРСМ": висунуто підозру двом особам

Середа, 23 вересня 2015, 18:02

У справі про пожежу на нафтобазі мережі "БРСМ" у Київській області висунуто підозру інженеру та заступнику директора нафтобази, вони перебувають під домашнім арештом.

Про це повідомляє МВС.

Дії посадовців кваліфіковані за ч.2 ст. 273 (Порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах) Кримінального кодексу України.

Міліція встановила, що паливно-мастильні матеріали на цій нафтобазі зберігали три товариства з обмеженою відповідальністю, одне з яких – власник бази, а ще два є орендарями.

Станом на 23 вересня, призначено 35 експертиз, слідчими допитано 268 осіб.

Вже проведено 15 обшуків за місцем проживання підозрюваних – посадових осіб ТОВ, а також у контролюючих організаціях. Крім того, призначено 35 експертиз, зокрема – судово-медичні, електротехнічна, пожежно-технічна та вибухотехнічна, інженерно-екологічна, будівельно-технічна тощо. На теперішній час 16 експертиз вже виконано.

До Головного слідчого управління МВС України надійшло 9 заяв від осіб про залучення до кримінального провадження у якості потерпілих яким були вручені пам’ятки про процесуальні права потерпілих.

Нагадаємо, увечері 8 червня цього року на нафтосховищі ТОВ "БРСМ-Нафта", розташованому в селі Крячки Васильківського району сталася пожежа. Тоді загинули п’ять осіб, четверо з яких – рятувальники.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що на підприємствах мережі "БРСМ-Нафта" змішували бензин із присадками й домішками, їх покривали представники органів державної влади й силових структур.

У "БРСМ-Нафті" заявляли, що пожежа на нафтобазі у Васильківському районі могла виникнути внаслідок підриву.

Українська правдаpowered by lun.ua