Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Проти причетних до пожежі на нафтобазі БРСМ підготовлено три позови

П'ятниця, 25 вересня 2015, 01:03

Проти причетних до катастрофи на нафтобазі групи компаній "БРСМ" під Васильковом у червні адвокати потерпілих підготували вже три позови.

Про це повідомив адвокат постраждалих Олександр Мірошник, передає Громадське.

"Кількість позовів проти осіб, причетних до цієї катастрофи, буде збільшуватися. Буде збільшуватися кількість позовів та суми. На сьогодні таких позовів три. Але зараз ми активно готуємо наступні позови. Вже нам пішли дзвінки від потерпілих. Вони кажуть, що за три місяці жодного разу представник БРСМ з ними не зв’язався і не оплатив елементарне лікування", – заявив він.

За словами захисника, родичі пожежників, загиблих при гасінні пожежі на нафтобазі вимагають від компанії "БРСМ-Нафта" 60 мільйонів гривень моральної компенсації.

8 червня на базі "БРСМ-Нафти" у Васильківському районі на Київщині почалася пожежа, яка тривала шість днів. За даними МВС загинули п'ятеро людей, четверо з яких – рятувальники.

Представники компанії наполягають на тому, що це був теракт. Натомість основною версією слідства є порушення вимог пожежної безпеки на нафтобазі.

"За попередньою версією слідства, використовувалося на цій базі саме безпосередньо перед пожежею певне технічне обладнання, устаткування, саме – насоси, які були вилучені на інших об’єктах, несертифіковані, що могло спричинити цю пожежу. Розслідування триває, ця версія головна", – зазначив речник прес-центру МВС Артем Шевченко.

При цьому він наголосив, що представники групи компаній БРСМ не допомагають слідству, а часом – перешкоджають.

"Дві підозри вже пред’явлено. І я думаю, що обвинуваченням за трьома статтями Кримінального кодексу буде підготовлено обвинувальний акт", – нагадав він.

Нагадаємо, увечері 8 червня цього року на нафтосховищі ТОВ "БРСМ-Нафта", розташованому в селі Крячки Васильківського району сталася пожежа. Тоді загинули п’ять осіб, четверо з яких – рятувальники.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що на підприємствах мережі "БРСМ-Нафта" змішували бензин із присадками й домішками, їх покривали представники органів державної влади й силових структур.

У "БРСМ-Нафті" заявляли, що пожежа на нафтобазі у Васильківському районі могла виникнути внаслідок підриву.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: