Головному "свободівцю" Київщини повідомили про підозру

2 жовтня 2015, 13:58

Голові Київської обласної організації "Свобода" Ігорю Сабію вручили повідомлення про підозру та повістку на допит.

Про це повідомляє Twitter "Свободи".

"Щойно від слідчого вийшов очільник Київської обласної "Свободи" Ігор Сабій. Йому вручили повідомлення про підозру", - повідомили у "Свободі".

Реклама:

Він проходить у справі про події 31 серпня під Радою разом із іншими свободівцями, зокрема Юрієм Сиротюком та Ігорем Швайкою.

Як відомо, раніше у будинку дружини Сабія було проведено обшук у рамках розслідування вибухів під Радою 31 серпня.

РЕКЛАМА:
Читаєте нас щодня?
Зробіть читання ще комфортнішим. Читайте без реклами та отримуйте додаткові переваги для передплатників від 249 грн/міс.
Оформити
Повний доступ до матеріалів. Скасувати можна будь-коли.

Українська правда

Свобода провокації акції МВС
Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування