"ДНРівці" порушили проти фірми Курченка "справу"

Четвер, 1 жовтня 2015, 16:04

На території, підконтрольній бойовикам "ДНР", завели "справу" у відношенні однієї зі структур, афілійованих із бізнесменом Сергієм Курченком.

Про це повідомляє сепаратистський "Донецкое агентство новостей" з посиланням на т.зв. "Генеральну прокуратуру ДНР".

"26 вересня 2015 року відділом із боротьби з організованою злочинністю в ДНР за фактом розкрадання коштів було порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 172 КК ДНР проти однієї з афілійованих із Сергієм Курченком структур, діяльність якої була пов'язана з поставками природного газу", - говориться в повідомленні.

У керівництві сепаратистів заявляють, що підприємство, засновником якого був Курченко, "фактично дублювало діяльність державного концерну".

"За час свого існування підприємство-двійник умисно й безпідставно стягувало кошти з населення Республіки за користування природним газом. У результаті незаконних дій даної структури збиток населенню Республіки склав десятки мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні.

Раніше, 18 вересня, лідер "ДНР" Олександр Захарченко заборонив Курченку, пов’язаним із ним підприємствам і особам "підприємницьку діяльність" на підконтрольній бойовикам території. Ватажки "ЛНР" вчинили аналогічний крок.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування