Кандидат в Київраду від БПП роздавав виборцям "матдопомогу"

Неділя, 18 жовтня 2015, 01:04

Кандидат у депутати Київської міської ради по 103 виборчому округу від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Олег Костюшко роздав матеріальну допомогу виборцям Солом'янського району Києва.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Наголошується, що на електронну пошту спостерігача ОПОРИ надійшла інформація про те, що Костюшко, який є чинним депутатом Київської міськради, у своїй приймальні роздає по 500 гривень громадянам в якості матеріальної допомоги.

Прибувши в громадську приймальню Костюшка, активісти ОПОРИ виявили значну кількість виборців і білі конверти на столі. Спостерігачі викликали міліцію.

Міліціонери та слідчо-оперативна група, які прибули на місце, взяли пояснення у громадян, проте конверти так і не вилучили, оскільки, за їхніми словами, не мають таких повноважень.

Сам же Костюшко на зауваження спостерігачів ОПОРИ, що він є кандидатом у депутати і суб'єктом виборчого процесу, заявив про те, що нічого протизаконного він не здійснює, адже роздає матеріальну допомогу громадянам як діючий депутат Київської міськради.

Спостерігачі написали відповідну заяву правоохоронцям і зараз матеріали і обставини події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.