В українській бібліотеці в Москві кажуть, що книгу Корчинського їм підкинули

Четвер, 29 жовтня 2015, 17:43

Співробітники бібліотеки української літератури у Москві стверджують, що видання Дмитра Корчинського, яке начебто вчора знайшли в бібліотеці, було вилучено ще у 2010 році і не поверталося до читальні.

Про це повідомляє УНІАН, кореспонденту якого заввідділом комплектування Тетяна Мунтян продемонструвала відповідний документ.

"Нам вчора підкинули книги, які були вилучені під час першого обшуку, ще у грудні 2010 року, їх до бібліотеки не повертали", – сказала Мунтян.

Фото УНІАН. Клацніть для збільшення

Вона додала, що серед цих видань зафіксована книжка Корчинського "Війна у натовпі", яку 13 березня 2013 року у Росії визнано екстремістською літературою.

За її словами, схоже на те, що саме це видання буде використано, як головний аргумент у звинуваченні директора бібліотеки Наталії Шаріної.

В свою чергу завідувач відділом українознавства, культурно-масових та медійних програм Віталій Крикуненко наголосив, що вчора був свідком, як слідчі демонстрували книги, які начебто були знайдені в бібліотеці.

"Співробітники відділу обробки одразу визначили, що ці видання не належать бібліотеці, вони були підкладені", – сказав Крикуненко.

Він повідомив, що співробітники звернули на це увагу слідчих і тоді їх попросили залишити приміщення бібліотеки, і директор залишилась наодинці зі слідчими.

Як відомо, 28 жовтня у Бібліотеці української літератури в Москві пройшов обшук. В результаті були вилучені низка книжок, а керівника бібліотеки Наталію Шаріну затримали за звинуваченням у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.powered by lun.ua