ГПУ викликала на допит міністра юстиції

Середа, 11 листопада 2015, 22:18

Генпрокуратура викликає на допит міністра юстиції Павла Петренка у рамках розслідування справи про втручання у діяльність Конституційного суду під час розгляду закону про люстрацію.

Про це на Facebook повідомив сам Петренко.

"Генпрокуратура викликає мене на допит по кримінальній справі про тиск на Конституційний суд під час розгляду закону про очищення влади (люстрацію)", - написав міністр.

"Цікаво, як відбувається хід розслідування правоохоронними органами справи про конституційний переворот, коли судді Конституційного суду поміняли Конституцію під Януковича?" – додав він.

Генпрокуратура викликає мене на допит по кримінальній справі про тиск на Конституційний суд під час розгляду закону про ...

Posted by Павло Петренко on 11 листопада 2015 р.

Як відомо, раніше у цій справі викликали на допит депутата "Народного фронту" Леоніда Ємця.

2 квітня Конституційний Суд почав розгляд справи за зверненням Верховної Ради про надання висновку про відповідність Основному закону законопроекту №1776 про скасування депутатської недоторканності й обмеження недоторканності суддів.

16 квітня 2015 Голова КС Юрій Баулін заявив про тиск на суддів КСУ за допомогою кримінальної справи проти них.

23 жовтня Конституційний Суд відклав на невизначений час розгляд конституційності норм закону "Про очищення влади".

Суду необхідно додатковий час для вивчення цього рішення у зв'язку зі змінами в законодавство про КС.

Прем'єр Арсеній Яценюк заявляв, що нинішній склад КС не може продовжувати розгляд вказаної справи, оскільки в самому КС восьмеро його членів підлягають люстрації.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування