Опонент Вілкула Мілобог вимагає скасувати результати по спірних дільницях

54 перегляди
Понеділок, 16 листопада 2015, 15:05

Представники кандидата від Самопомочі Юрія Мілобога вимагатимуть скасування результатів вибрів на дільницях, по яких є скарги.

Про це заявили голова Дніпропетровської парторганізації "Самопоміч" Олександр Лигін під час прес-конференції.

"Ми намагаємося, щоб по всіх дільницях, де є скарги, були скасовані результати виборів, бо перерахунок голосів вкинутих бюлетенів, покаже перемогу фальсифікації і фарсу. Ми будемо наполягати, щоб по тих дільницях, де є питання і складені скарги, треба скасовувати результати", - зазначив він.

За його словами, під час виборів використовувалися кілька технологій – "каруселі" та вкидання.

У свою чергу член міської комісії Олександр Буян, який не голосував за рішення про оголошення Юрія Вілкула переможцем, повідомив, що чисельні скарги, були прийняті комісією і зареєстровані.

"Але попри те, що були ці скарги, все одно були встановлені результати виборів. А скарги будуть розглядатися лише завтра о 18-й годині", - зазначив він.

Говорячи про порушення, Буян повідомив, що на одній з дільниць у пачці за Вілкула виявилися 50 бюлетенів за Мілобога. "Такий випадок може бути непоодиноким. Принаймні один такий акт я вже бачив", - сказав він.

Буян також поскаржився, що у міській комісії двоє представників Народного фронту завжди підтримували позицію Опозиційного блоку і голосували в унісон з ними.

Представник партії "Укроп", який також був присутній на прес-конференції, повідомив, що питання стоїть "у 5 дільницях, де пройшли масові фальсифікації".

Крім того, під час прес-конференції одна з жінок, повідомила, що "на дільниці 121753 – з рук члена комісії від Мілобога спостерігач від Вілкула вирвав пачку бюлетенів біля скриньки і сама їх заповнила".

"Це селище Руднічне. Це у вашого члена комісії від Самопомочі. Вона готова давати свідчення", - сказала жінка.

Крім того, вона розповіла, що у селищах Рахманове, Ілліча, Авангард відбувалися порушення.

"На 121754 дільниці 84 людини вирішили проголосувати вдома, при тому що інших дільницях таких людей зазвичай 14-20. На виїзд поїхали всі, крім представників Мілобога, бо не вистачило людей. Привезли все через 1,5 години заповнені бюлетенів, з них 70 за Вілкула", - обурилась жінка.

Як відомо, вранці міська комісія назвала переможцем Юрія Вілкула. Розрив становить 752 голоси.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua