Слідство з викрадення активістів Майдану перевіряло підприємство нардепа від БПП

Середа, 18 листопада 2015, 15:29

У справі про викрадення активістів Майдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького слідчі дії проводилися на території фармкомпанії "Дарниця" нардепа від БПП Гліба Загорія.

Про це "Українській правді" розповів начальник департаменту карного розшуку МВС Володимир Остапенко, відповідаючи на питання, чи перевіряли слідчі завод "Дарниця", поряд з яким було місце, де тримали активістів.

"Відпрацьовуємо безліч версій, був певний квадрат (пошуку місця, де утримували заручників, - ред.), Ми припускали (що заручників могли утримувати на території заводу, - ред.)", - пояснив Остапенко.

"Потім гараж, в якому утримувалися Вербицький і Луценко був встановлений, слідчим шляхом він був закріплений. Ми встановили, кому він належить, опитали свідків, очевидців, і переконалися, що це саме той гараж", - сказав Остапенко.

Ігор Луценко сам вказав "Українській правді" на гараж, де їх з Вербицьким тримали в заручниках - він розташований поза територією заводу, поряд з огорожею підприємства.

Начальник управління спецрозслідувань Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк заявляв, що колишній менеджер 112 каналу Віктор Зубрицький та бізнесмен Олексій Чеботарьов були головними координаторами дій "тітушок" під час революції Гідності.

За інформацією УП, Загорій і Зубрицький пов'язані іншою кримінальною справою - про замах на вбивство конкурента Гліба Загорія гендиректора компанії "Фармак" Філі Жебровської в 2009 році.

 

З матеріалів справи, копії яких має в своєму розпорядженні "Українська правда", випливає, що перший фігурував в ньому, як "замовник", а другий, як організатор замаху.

На сьогоднішній день справа не розкрита.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування