Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Джемілєв про конфлікт на Херсонщині: Влада мала б прислухатися

Субота, 21 листопада 2015, 18:39

Лідер кримських татар, нардеп Мустафа Джемілєв заявив, що виступає проти можливих сутичок кримськотатарських активістів з поліцією на території Херсонської області та зазначив, що правоохоронці "мають подумати про адекватність своїх дій".

Про це Джемілєв заявив в ефірі одного з телеканалів України. 

Говорячи про конфлікт на Херсонщині, він зазначив: "Я противник того, щоб між учасниками "блокади Криму" та правоохоронцями відбулися сутички".

"Але і правоохоронці мають подумати про адекватність своїх дій щодо дійсно патріотично  налаштованих своїх співгромадян", - зазначив він.

Джемілєв нагадав, що питання про необхідність блокади Криму, у т.ч. - енергетичної (скасування договору про постачання електроенергії), питання скасування закону про вільну економічну зону у Криму - озвучувалося багато разів, у т.ч. - в ефірі.

"Кілька днів тому ми проводили конферецію,показували документи, наводили докази того, який ущербний для України договір було підписано (на постачання електрики), і чому він не має бути пролонгований, як про це говорить глава Міненерго (Демчишин)", - зазначив він.

"Практично ж нічого не робиться у нас в країні для того, щоб захистити нашу територіальну цілісність в сенсі повернення Криму. Хто  в основному про це говорить усюди і щось робить - це кримські татари. Коли вони виступили з ініціативою блокувати Крим, цю ідею підтримала фактично вся країна... Але за соціологією у нас приблизно 16% проросійсько-налаштованих громадян. Але понад 45% - "за", - зазначив він. 

"У цій ситуації замість того, щоб керівництво (країни) дослухалося до ініціативи (кримських татар), ми отримуємо якусь зовсім іншу реакцію", - додав Джемілєв.

"Україна опинилася у пастці - ми заключили договір, нехороший, ущербний договір. Але ми його продовжуємо дотримуватися. Треба ж мати якусь мужність, провести розслідування - коли і як цю угоду було укладено, і покласти цьому край. Але цього не робиться", - зазначив Джемілєв.

Українська правда 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: