У Кривому Розі - Віче: вимагають чесного підрахунку голосів

Неділя, 22 листопада 2015, 13:30

У Кривому Розі (Дніпропетровська обл.) після рішення суду на користь Юрія Вілкула у центрі міста проходить Віче на підтримку Юрія Мілобога. 

Наразі кількість учасників акції, яка розпочалася близько 12:00, становить майже 2000 осіб. Вони перебувають під стінами Криворізької міськради, яка у неділю не працює.

"Організатори Віче зазначали, що мета заходу - відстояти правду і перемогу демократичних сил у другому турі голосування за кандидатуру міського голови Кривого Рогу", - повідомляє місцеве видання 0564.ua.

Також організатори просили прибрати з площі партійну символіку і залишити лише прапори України.

Лозунги акції - "Вимагаємо чесного підрахунку голосів", "Захищаємо наш вибір!", "Де правда?", "Вілкул - поверни голоси виборців!", "Шахраїв - за грати!".

 
 
 
 
 

На заході присутні нардепи Семен Семенченко, Єгор Соболєв, Андрій Садовий, Олег Березюк  (усі - від "Самопомочі")  Володимир Парасюк (позафракційний), та Андрій Денисенко (Радикальна партія), представники Всеукраїнської ради церков.

Як повідомив начальник поліції Кривого Рогу Валерій Лютий, для охорони правопорядку на місці події планують залучити 650 поліцейських. Площу, де проходить Віче, перед початком заходу обстежили вибухотехніки.

Як відомо, Дніпропетровський окружний адміністративний суд після двохденного розгляду у повному обсязі відмовив у задоволенні позову Юрію Милобогу, кандидату на посаду міського голови Кривого Рогу.

Кандидат в депутати Криворізької міськради від партії "Самопоміч" Василина Нікульнікова звернулася в поліцію з вимогою розслідувати кримінальну справу за ч.2 ст.158 Кримінального кодексу України стосовно голови міськвиборчкому Павла Гівеля.

Криворізький районний суд зобов'язав поліцію Кривого рогу розслідувати кримінальну справу за ст. 158 ч. 2 КК України сто...

Posted by Семен Семенченко on 21 ноября 2015 г.

16 листопада комісія оголосила переможцем виборів міського голови Юрія Вілкула, незважаючи на зареєстровані скарги його суперника, кандидата від "Об’єднання "Самопоміч" Юрія Милобога.

Попри протести частини членів комісії, до початку розгляду скарг більшістю було ухвалене як це рішення, так і скликання першої сесії міської ради, на якій Юрію Вілкулу вручили посвідчення міського голови. Таку більшість у виборчій комісії вдалося сформувати завдяки одностайному голосуванню представників "Опозиційного блоку", "Батьківщини", "Солідарності" та Радикальної партії.

Внаслідок скандалу, який здійнявся, місцеві організації "Батьківщини" та Радикальної партії було розформовано.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: