Мартиненко не захотів реагувати на оприлюднені документи зі Швейцарії

Четвер, 26 листопада 2015, 13:27

Депутат Микола Мартиненко відмовляється коментувати оприлюднені документи, які підтверджують, що він є власником Bradcrest Investments, яка отримувала відкат від Чеської компанії Шкода.

Про це йдеться у коментарі Мартиненка у відповідь на блог депутата Сергія Лещенка.

"Щодо оприлюднених Лещенком начебто "документів" -  немає підтверджень їх достовірності і незрозуміло яким шляхом вони були отримані, тому не можу їх ні спростувати, ні підтвердити. Можу ще раз висловити готовність надати будь-які пояснення швейцарській чи будь-якій іншій прокуратурі в разі питань до мене"- відзначив Микола Мартиненко.

"Мені відомо про розслідування у Швейцарії по факту перевірки якихось фінансових операцій. Інформація про начебто мою причетність до цього була ініційована зовні та вкинута на Заході ще в 2012 році, за часів Януковича, коли я був у опозиції до його режиму. Швейцарські правоохоронці за формальними ознаками мали це перевірити. Більше того, я тоді сам запропонував швейцарській прокуратурі свою допомогу, аби якомога швидше все прояснити" -, зазначив Мартиненко.

"Ще раз наголошую: за три роки мені не пред’являлось навіть підозр. Вже незабаром юридично доведу - я не є акціонером або власником тієї офшорної компанії, яка фігурує у цій справі", - наголосив народний депутат.

При цьому у повідомленні прес-служби Мартиненка у заголовку наводиться його цитата: "Я за власною ініціативою надав пояснення швейцарським правоохоронцям, але на допити мене ніхто не викликав".

При цьому Мартиненко вчергове звинуватив Лещенка у виконанні "політичного замовлення".

Як відомо, раніше Лещенко навів документи, які отримали швейцарські прокурори від банків, і які підтверджують, що компанія Bradcrest Investments належить депутату від "Народного Фронту" Миколі Мартиненку.

Згідно з оприлюдненими документами, компанія Мартиненка Bradcrest Investments отримувала на свій рахунок "відкат" у сумі 15-20% від контракту між держкомпанією "Енергоатом" і чеським заводом "Шкода" в 2008 році.

Українська правда

powered by lun.ua