Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Саакашвілі різко відповів Яценюку за "удар нижче пояса"

Середа, 4 листопада 2015, 14:08

Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі відповів прем'єру Арсенію Яценюку, який розкритикував грузинські реформи.

Свою відповідь Саакашвілі опублікував на Facebook.

Саакашвілі нагадав Яценюку, що за його часів Грузія "навіть в умовах війни та геополітичної напруженості, більшу частину часу показувала зростання двозначними цифрами, а Українська економіка, на превеликий жаль, останні два роки, катастрофічно падає".

"При мені в Грузії рівень тіньової економіки скоротився з 60% до 5%, а в українській - зріс з 32% до 48%. При мені Грузія піднялася в рейтингу Світового банку, за простотою ведення бізнесу на 8 місце, а Україна поки лишається тільки на 72", - написав Саакашвілі.

"При мені рейтинг сприйняття корупції серед бізнес суб'єктів скоротився з 80% до 2%, а в Україні, останнім часом збільшився до 80%. Україна, на мій превеликий жаль, опустилася до рівня найгірших африканських показників", - додав він.

Крім того Саакашвілі обурився словами Яценюка про можливе "повернення у Грузію".

"Це удар нижче пояса, особливо від керівника постмайданівського уряду…У Грузії, так як і при колишній владі у Києві, прийшли промосковські клани. Їх перебування при владі тимчасове і тому у мене дуже чітке ставлення до олігархів", - написав Саакашвілі.

"Я зараз перебуваю у своїй країні - в Україні, і є гордим власником українського паспорта, який я прийняв з рук президента Порошенка", - резюмував він.

Як відомо, у своєму інтерв'ю для видання Politico, Яценюк розкритикував Саакашвілі, сказавши, зокрема, "якщо він був такий успішний у Грузії, то чому він тепер не може повернутись туди? Що це за така реформа судової системи?"

На початку осені між Саакашвілі та Яценюком уже розгоралась публічна суперечка, яка стосувалась реформ та начебто співпраці уряду з олігархами.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: