Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кужель розповіла про сутичку з Тетеруком

Субота, 7 листопада 2015, 19:08

Нардеп Олександра Кужель розповіла деталі сутички з нардепом Андрієм Тетеруком, внаслідок якої Кужель отримала удар пляшкою по голові та дістала струс мозку.

За словами Кужель, вона досі перебуває у лікарні, у неї  - "жорсткий постільнй режим" до 10 листопада.

Розповідаючи про сутичку, Кужель зазначила: "Ця людина (Тетерук) протягом всього часу, коли ми фракцією перебували у Гройсмана (на нараді), мабуть він (Тетерук) був не дуже тверезий... говорив різні досить неприємні речі – усій команді (нардепам)".

"А коли ми пішли, те, що він сказав мені насамкінець – йому б за це видряпали очі усі жінки в Україні, якби таке почули", - додала Кужель.

Вона додала, що здивована  словами Тетерука про те, що його  дії – "самооборона".

"Він наніс удар дном пляшки і влучив за 2 см від скроні. Спочатку обливав мене водою, а потім взяв пляшку за горлишко і дном мене ударив в лоба", - зазначила Кужель.

Коли прибула скора, додала вона, праве око "запливло і нічого не бачило, тиск був 168 на 100".

"Лікарі діагностували гіпертонічний криз, який досі не пройшов", - додала нардеп.

На уточнююче питання, навколо чого виник конфлікт, Кужель ухилилася від відповіді, пообіцявши розповісти згодом, коли одужає.

Також на питання, чи буде вона відкликати заяву у міліцію, про що заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, Кужель зазначила: "Вона знає, що я віруюча людина, і єдиний, хто може покарати за поганий вчинок – бог…. Але ми вирішимо це питання".

Як відомо, у ВР сталася сутичка між Олександрою Кужель і депутатом з "Народного фронту" Андрієм Тетеруком.

За словами свідків події, коли всі виходили з кабінету Гройсмана, зав'язалася суперечка між Кужель та Тетеруком. У відповідь на образи Тетерук нібито назвав Кужель "старою дурепою", за що та почала бити його сумкою, а він, відбиваючись, вдарив її пляшкою по голові.

Гройсман заявив, що має відбутися розслідування інциденту, за результатами якого ВР має приймати рішення. У мережу також виклали відео, на якому видно перебіг сутички.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: