ДФС пошукає в Австрії докази причетності Ложкіна до відмивання грошей

Четвер, 10 грудня 2015, 17:02

Державна фіскальна служба звернулася до міністерства фінансів Австрії з запитом про деталі розслідування проти голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна.

Про це йдеться у відповіді ДФС на відповідний запит депутата від БПП Сергія Лещенка.

У відомстві додали, що, у разі підтвердження підозр щодо Ложкіна, "буде вжито заходів відповідно до вимог чинного законодавства".

 

Лещенко нагадав, що раніше Міністерство юстиції звернулося до Генпрокуратури України з запитом про те, чи ведеться в Україні розслідування проти Ложкіна і його партнерів щодо можливого відмивання грошей.

Мова йде про сотні мільйонів євро, переказані між офшорними компаніями Ложкіна та олігарха Сергія Курченка через рахунок в австрійському банку. Ймовірно, мова йде про кошти, отримані Ложкіним від Курченка за продаж "Українського медіа-холдингу".

Згідно з відомостями, викладеними у австрійському запиті, Ложкін є власником офшорної компанії Integrity International Holdings Ltd, на рахунки якої і були переказані гроші.

У зв'язку з цим у австрійських правоохоронців виникла підозра про причетність Ложкіна до відмивання грошей.

Ця компанія, як і гроші від продажу УМХ, не були вказані Ложкіним у декларації.

Детально про цю історію можна прочитати тут.

У кінці жовтня Лещенко надіслав цей запит з проханням перевірити відомості про розслідування справи проти Ложкіна у Австрії до Генеральної прокуратури. У свою чергу ГПУ переслала його до Державної фіскальної служби.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування