Аваков: відео зустрічі Саакашвілі з Мазепіним може бути фейком

Вівторок, 22 грудня 2015, 03:54

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не заперечує, що відео зустрічі Саакашвілі з російським олігархом Мазепіним, яке він хотів представити на засіданні Національної ради реформ, може бути підробкою.

Про це пише ZN.ua.

Міністр підкреслив, що запис не є оперативною зйомкою МВС, тому за її справжність він ручатись не готовий.

"Я прочитав точку зору, що це фейк. Не знаю, може і фейк. Кому треба, нехай розбереться з цим питанням", − сказав Аваков.

Він також уточнив, що мав намір передати цей запис, а також документи, які стосуються Одеського припортового заводу на засіданні Національної ради реформ, однак скандал з Саакашвілі завадив цьому.

"Я хотів сказати, що є така інформація. Ось візьміть це", − заявив Аваков.

У вівторок, 15 грудня, спікер МВС Артем Шевченко опублікував відео, на якому нібито зафіксовано зустріч Саакашвілі з російським підприємцем, власником "Уралмашу" Мазепиним.

Саме відео з'явилося на каналі в Youtube 7 грудня. Цікаво, що окрім цього відео, на каналі немає ніякого іншого контенту. Судячи з відео, зустріч відбувалася досить давно, оскільки обидва фігуранти одягнені по-літньому, а на деревах ще зелене листя.

Примітно, що відео супроводжується текстом, суть якого зводиться до того, що Саакашвілі гальмує приватизацію Одеського припортового в інтересах російського бізнесу.

Разом з тим у російських ЗМІ ще 8 грудня з'явилися спростування зустрічі Саакашвілі з Мазепіним.

"Людина, що грає роль Дмитра Мазепіна, насправді ним не є, а згадані відеоролики є зрежисованою провокацією", - повідомляє прес-служба "Уралхіма". У свою чергу Дмитро Мазепін також заявив, що не зустрічався з Саакашвілі.