Подання на арешт Клюєва готове, але його немає в порядку денному Ради - Геращенко

Середа, 23 грудня 2015, 22:40

Регламентний комітет Верховної Ради розглянув подання генпрокурора на затримання та арешт позафракційного депутата Сергія Клюєва, однак у порядку денному парламенту цього питання немає.

Про це на своїй Facebook-сторінці радник голови МВС Антон Геращенко.

"ГПУ подала подання на арешт Сергія Клюєва. Воно розглянуте регламентним комітетом Ради і готове до голосування на завтра. Залишилося лише прийняти політичне рішення про внесення цього питання до порядку денного завтрашнього засідання. Поки що цього питання в порядку денному немає", - повідомив він.

Геращенко нагадав, що ще в червні поточного року Генпрокуратура звернулася до Верховної Ради з пропозицією про надання згоди на притягнення Клюєва до кримінальної відповідальності за фактами розкрадання державних коштів та зловживань при отриманні кредитів державних банків.

"ВР таку згоду дала. Однак Сергій Клюєв втік від відповідальності, виїхавши в Росію", - додав він.

Крім того, депутат прогнозує, що четвер, 24 грудня, може стати останнім днем роботи Верховної Ради в році, що минає.

"Зараз закінчуються останні консультації з питання прийняття пакету законів, необхідних для прийняття бюджету-2016. І, швидше за все, бюджет-2016 завтра буде прийнятий", - сподівається Геращенко.

Як відомо, генпрокурор Віктор Шокін 16 червня 2015 року вніс до парламенту подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Клюєва в рамках нового кримінального провадження стосовно нього.

Однак через двотижневі роздуми регламентного комітету парламентарій втік від правоохоронців.

На початку листопада стало відомо, що Генпрокуратура відкликала зазначене подання у зв'язку з необхідністю його доопрацювати.

На початку грудня до Верховної Ради надійшло нове подання генпрокурора на затримання та арешт Клюєва, спікер парламенту Володимир Гройсман направив його в регламентний комітет.

Українська правда, Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування