Спостерігачі ОБСЄ таки дісталися в захоплене Комінтернове - штаб АТО

Четвер, 24 грудня 2015, 11:15

Представники спеціальної моніторингової місії ОБСЄ змогли потрапити в селище Комінтернове Донецької області, який бойовики "ДНР" захопили 22 грудня.

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" речник штабу АТО Олексій Мазепа в четвер.

"Спостерігачі потрапили в селище напередодні в районі обіду. Від коментарів вони відмовилися, сказали, що вся інформація про відвідування Комінтернового буде в звіті", – сказав він.

Мазепа зазначив, що не має інформації про те, чи відвідували це селище представники Спільного центру з контролю і координації (СЦКК).

Відповідаючи на питання про те, що зараз відбувається в зайнятому бойовиками селищі, Мазепа сказав: "Вони зайняли позиції і продовжують укріплюватися".

"Збройні сили України готові до будь-якого розвитку подій. Панічні настрої, які поширюються серед жителів Маріуполя, абсолютно безпідставні. Ситуація повністю контролюється силами АТО", – запевнив він.

У свою чергу спікер Адміністрації президента з питань АТО Андрій Лисенко заявив агентству Ліга.net, що не має інформації про допуск спостерігачів ОБСЄ в Комінтернове.

Як відомо, у середу в прес-службі ОБСЄ повідомили, що представники місії не змогли дістатися до селища, оскільки дороги були блоковані мінами, розтяжками, не розірваним боєприпасами і саморобними вибуховими пристроями.powered by lun.ua