На главу "Укравтодору" напали у власному кабінеті - Пивоварський

Четвер, 24 грудня 2015, 23:09

Представники однієї з підрядних організацій Держагентства автодоріг України напали на голову агентства Андрія Батищева в його кабінеті.

Про це повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

"Сьогодні глава компанії-підрядника і двоє його підручних силоміць увірвалися в кабінет нового глави "Укравтодору" Андрія Батищева і напали на нього", - написав він.

"Справа в тому, що недавно вони спробували залякати новопризначеного голову Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, оскільки той відмовився приймати у компанії роботу без перевірки, оскільки й обсяги робіт виглядали завищеними, і до якості їх виконання виникли запитання", - написав він.

За словами Пивоварського, тому підрядник вирішив зайти "зверху".

"На щастя, Андрій (Батищев) був в кабінеті не сам і за допомогою колег вдалося відбитися від нападників, які одразу після цього зникли. В "Укравтодорі" залишилося відео, на якому вони тікають від охорони", - зазначив міністр.

Він також повідомив, що заява в правоохоронні органи вже написана, закривавлений одяг переданий як речовий доказ.

"Ми чекаємо від слідства швидких і рішучих дій. Нападники, мабуть, переплутали епоху, в якій ми живемо, бо ні в побуті, ні в бізнесі нормальна людина так себе не буде вести. Такі речі треба виривати з нашого життя з коренем. Щоб нові і чесні люди знали, що ризикують життям, коли приходять працювати на державу і захищати її інтереси", - констатував Пивоварський.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua