Ярош пішов з ПС і оголосив про створення нового руху

51590 переглядів
18
Понеділок, 28 грудня 2015, 09:48
Українська правда

Колишній провідник Правого сектору, депутат Дмитро Ярош заявляє про вихід з організації і про створення нового громадсько-політичного руху.

"Прийняв важливе рішення. Дякую своїм бойовим побратимам за довіру!", - написав він на своїй сторінці Facebook і надав посилання на сайт "Сектор правди".

"Я разом зі моєю командою виходжу з Національно-визвольного руху "Правий сектор". Ми ініціюємо створення нового громадсько-політичного руху, установчий з'їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розбудовою, концепцією діяльності, програмовими засадами", - йдеться у заяві Яроша.

Він також оголосив, що 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон "Госпітальєри" реорганізовуються у Добровольчу Українську армію, яка буде однією зі структур створюваного нового руху.

"ДУК, який захищав Піски, аеропорт, Широкине, Савур-могилу, створив медичний батальйон Госпітальєри, бійці якого врятували тисячі життів - він має рости і розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень. Ми продовжуємо воювати на фронті проти зовнішнього агресора і працювати на розбудову нашої Держави в тилу", - наголосив він.

Щодо Правого Сектору, Ярош зазначив, що він виник "як революційна структура - під час революції і заради революції".

"Ця революція не була закінчена, і завершення її - створення Української самостійної соборної держави - з незалежних від нас причин, головною серед яких є війна з російським агресором, відклалося у часі. Тому я вважаю, що станом на сьогодні ПС як революційна структура виконав свою місію, і виконав її по повній", - зазначив Ярош.

"Зараз настав час зосередитись на державотворчих речах. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузько-функціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об'єднати усіх патріотів України. Без радикалізму на межі з маргінесом, але й без ліберальної демагогії", - наголосив Ярош.

Він зазначив, що метою "залишається побудова УССД".

"Наше завдання - двоєдине: зберегти існуючу державу як плацдарм для здобуття національної державності, і провести у ній революційні зміни, які забезпечать українському народові свободу, справедливість і добробут", - зазначив він.

Ярош додав, що рух "не відмовляється від революційного шляху, але категорично заперечує псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна і плямує репутацію патріотів".

"Ми опозиційні до діючої влади, але не вважаємо доцільними криваві (і приречені на поразку) бунти проти неї", - зазначив він.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.122.56.---Victor Svitelqnikov29.12.2015 01:47
ЯРОШУ - ХВАЛА И ЧЕСТЬ !!!
Хвала и честь за понимание невозможности и ненужности вечной революции в Украине.
Хвала и честь за понимание гибельности и бесперспективности махновщины и анархии.
Хвала и честь за чёткое отмежевание от кацапских сексотов и украинских идиотов,
мечтающих во время войны устроить вооружённый путч против законной украинской власти.
Хвала и честь за ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ИНСТИНКТ,
за понимание необходимости УКРЕПЛЕНИЯ УКРАИНСКОГО ГОСУДАРСТВА.
Хвала и честь за НАСТОЯЩИЙ УКРАИНСКИЙ НАЦИОНАЛИЗМ.
Во время войны Украине необходима НАСТОЯЩАЯ НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКАЯ ПАРТИЯ
- только действительно НАСТОЯЩАЯ, а не карикатура в исполнении Тягнибока.
Желаю Ярошу полного успеха
в создании НАСТОЯЩЕЙ партии НАСТОЯЩИХ украинских националистов.
СЛАВА УКРАИНЕ !!!... ГЕРОЯМ СЛАВА !!!
IP: 194.44.163.---Mike Korsar28.12.2015 21:44
Magistr:
А ти на себе у дзеркало давно дивився, покидьок жтдівський...
IP: 93.72.86.---Гармидер28.12.2015 14:18
Судячи з активності тролів - може з цього щось путнє і вийде.
На електоральній руїні Народного фронту, радикалів імені Ляшка і БПП цілком можливе створення право-центристської партії, орієнтованої на побудову національної держави (мається на увазі політична нація, яку теж треба ще зростити). Але одних лозунгів замало. Потрібна переконлива програма конкретних дій з визначеними термінами та прорахунком наслідків.А лозунгів і у Батьківщини з Укропом вистачає.
IP: 93.178.219.---Стецько Заплюйсвічка28.12.2015 13:25
яке ще Шірокіно Ярош захищав ?! в Шірокіно Азов був ,брехливе дно !
IP: 83.149.9.---Boka Kotorskaya28.12.2015 13:24
Не добили ще Україну. Тепер зручніше буде. Очевидно, Москва фінансує.
Усі коментарі