"Громадське" звинувачує Скрипіна в одноосібному контролі над частиною коштів

25753 перегляди
8
Вівторок, 19 січня 2016, 12:45

Наглядова рада ГО "Громадське телебачення" звинувачує Романа Скрипіна у встановленні одноосібного контролю над частиною коштів організації.

Про це йдеться у заяві Наглядової ради ГО "Громадське телебачення".

Там заявляють, що Скрипін повністю взяв під свій контроль доменне ім’я hromadske.tv, рахунок PayPal, на який надходили добровільні пожертви, а також кошти, отримані за використання контенту на YouTube.

У заяві нагадується, що раніше Скрипіну висунули вимоги передати права на доменне ім’я hromadske.tv, надати звіт про використання коштів на PayPal та передати ГО зазначені кошти. Аналогічну вимогу було поставлено щодо всіх інших рахунків, відкритих Романом Скрипіним, на які здійснювались пожертви для ГО "Громадське телебачення".

Однак ці вимоги Скрипін не виконав. То ж "Громадське" погрожує задіяти правоохоронні органи, аби повернути ці кошти. 

"Наглядова рада звертається до Загальних зборів, Програмної ради,  Голови  ГО "Громадське телебачення": у випадку невиконання членом ГО "Громадське телебачення" Романом Скрипіним вимог керівних органів ГО "Громадське телебачення", задіяти правоохоронні органи як в Україні, так і в юрисдикціях країн, де були зареєстровані рахунки, зокрема PayPal та/або країн звідки здійснювались пожертви для запобігання порушення прав жертводавців", - сказано в заяві.

Також Наглядова Рада просить провести незалежний аудит ГО "Громадське телебачення", посилити контроль за використанням бренду hromadske, юридично переслідувати непогоджене використання бренду.

У розмові з "Українською правдою" Скрипін не став коментувати конфлікт, пообіцявши оприлюднити свою повну позицію публічно впродовж дня.

Маємо серойзний зашквар у себе на Громадському. Роман Скрипін привласнив частину коштів і збирається створювати свій про...

Posted by Dmytro Gnap on Tuesday, January 19, 2016

Як відомо, раніше "Громадське" заявило, що рішення про фінансування анонсованого Скрипіним проекту "Громадське.Київ" не ухвалювалося, згоди на використання бренду та логотипу "Громадського" організація не надавала. 

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.94.11.---imo19.01.2016 17:04
яневського поперли, наєм спригнув в депи, скрипіна поперли, на громадському залишились одні мудаки, ну хіба що кутєпова трохи жалко в такого ж гамні колотиться.
IP: 212.90.63.---Viktor Vechersky19.01.2016 15:42
Гівнюки.
IP: 178.94.172.---Павло Тюхтий19.01.2016 15:20
Роман, і ти також... корупціонер ?
IP: 93.72.168.---I_M_X_O19.01.2016 13:35
Oprah_Winfrey:
У Скрыпина безупречная репутация бессеребреника и неподкупного журналиста. А вот к остальным грантопилам из этой конторы есть вопросы.
сто відсотків. він вреднючий, звичайно, але тим не меньше безперечно порядний дядько. а решта - такоє...
IP: 176.37.33.---Oprah_Winfrey19.01.2016 13:23
У Скрыпина безупречная репутация бессеребреника и неподкупного журналиста. А вот к остальным грантопилам из этой конторы есть вопросы.
Усі коментарі