"Громадське" звинувачує Скрипіна в одноосібному контролі над частиною коштів

26041 перегляд
Вівторок, 19 січня 2016, 12:45

Наглядова рада ГО "Громадське телебачення" звинувачує Романа Скрипіна у встановленні одноосібного контролю над частиною коштів організації.

Про це йдеться у заяві Наглядової ради ГО "Громадське телебачення".

Там заявляють, що Скрипін повністю взяв під свій контроль доменне ім’я hromadske.tv, рахунок PayPal, на який надходили добровільні пожертви, а також кошти, отримані за використання контенту на YouTube.

У заяві нагадується, що раніше Скрипіну висунули вимоги передати права на доменне ім’я hromadske.tv, надати звіт про використання коштів на PayPal та передати ГО зазначені кошти. Аналогічну вимогу було поставлено щодо всіх інших рахунків, відкритих Романом Скрипіним, на які здійснювались пожертви для ГО "Громадське телебачення".

Однак ці вимоги Скрипін не виконав. То ж "Громадське" погрожує задіяти правоохоронні органи, аби повернути ці кошти. 

"Наглядова рада звертається до Загальних зборів, Програмної ради,  Голови  ГО "Громадське телебачення": у випадку невиконання членом ГО "Громадське телебачення" Романом Скрипіним вимог керівних органів ГО "Громадське телебачення", задіяти правоохоронні органи як в Україні, так і в юрисдикціях країн, де були зареєстровані рахунки, зокрема PayPal та/або країн звідки здійснювались пожертви для запобігання порушення прав жертводавців", - сказано в заяві.

Також Наглядова Рада просить провести незалежний аудит ГО "Громадське телебачення", посилити контроль за використанням бренду hromadske, юридично переслідувати непогоджене використання бренду.

У розмові з "Українською правдою" Скрипін не став коментувати конфлікт, пообіцявши оприлюднити свою повну позицію публічно впродовж дня.

Маємо серойзний зашквар у себе на Громадському. Роман Скрипін привласнив частину коштів і збирається створювати свій про...

Posted by Dmytro Gnap on Tuesday, January 19, 2016

Як відомо, раніше "Громадське" заявило, що рішення про фінансування анонсованого Скрипіним проекту "Громадське.Київ" не ухвалювалося, згоди на використання бренду та логотипу "Громадського" організація не надавала. 

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua