Пивоварського охороняють, а з Абромавичуса охорону зняли

11245 переглядів
Середа, 10 лютого 2016, 09:48

Управління державної охорони здійснює охорону міністра інфраструктури Андрія Пивоварського.

Про це йдеться у відповіді Міністерства інфраструктури на запит "Українських новин".

Також Управління держохорони охороняє міністра фінансів Наталію Яресько.

А міністру економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавичусу, який подав у відставку, Управління держохорони зняло охорону 25-31 січня.

3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі Абромавичус заявив про рішення подати у відставку, мотивувавши це гальмуванням реформ та тиском з боку деяких політиків.

5 лютого прем'єр Арсеній Яценюк заявив, що Абромавичус перебуває під захистом фракції "Народний фронт" та уряду.

За законом "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" державна охорона членам Кабінету міністрів надається у разі наявності загрози життю чи здоров'ю.

Рішення про доцільність здійснення такої охорони приймає президент за поданням посадових осіб, уповноважених виступати від імені відповідних органів державної влади або за поданням начальника Управління держохорони.

Безпека президента, голови Верховної Ради, його першого заступника, прем'єр-міністра, першого віце-прем'єр-міністра, міністра закордонних справ, генерального прокурора, голів Конституційного Суду і Верховного Суду забезпечується в місцях постійного і тимчасового перебування впродовж терміну повноважень цих посадових осіб, також забезпечується безпека членів їхніх сімей.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua