Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Яценюк про Абромавичуса: Цей міністр під нашим захистом

П'ятниця, 5 лютого 2016, 10:21

Прем'єр Арсеній Яценюк заявляє, що міністр економіки Айварас Абромавичус, який відмовився повертатися в уряд, перебуває під захистом фракції Народний фронт.

Про це Яценюк заявив під час години запитань до уряду.

"Є політичний тиск і про це заявив міністр економіки Абромавичус. Я окремо хочу зазначити, що я присікатиму будь-які дії", - заявив він.

"Цей міністр під захистом моєї фракції і уряду", - сказав Яценюк.

Як відомо, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки і активної протидії реформам, які проводить його команда.

Міністр звинуватив народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенко блокуванні роботи МЕРТ.

Президент Петро Порошенко вважає, що міністр економіки Айварас Абромавичус має залишитись працювати в уряді.

3 лютого, Національне антикорупційне бюро зареєструвало кримінальне провадження за заявою міністра економіки Айвараса Абромавичусапро участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка.

На своєму засіданні фна своєму засіданні фракція БПП відмовилася вимагати від депутата Ігоря Кононенка скласти мандат, щоб не компрометувати політичну силу.

Фракція БПП на своєму засіданні в четвер відмовилася вимагати від депутата Ігоря Кононенка скласти мандат, щоб не компрометувати політичну силу

У четвер Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський та керівник МОЗ Олександр Квіташвілі, Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко та міністр інформполітики Юрій Стець заявили, що відкликають заяви про відставку.

Водночас міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус не відкликатиме свою заяву про відставку.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування