Ситник здивований заявою Пивоварського про справу проти нього

Четвер, 11 лютого 2016, 11:39

НАБУ розслідує справу за заявою народного депутата про зарплати в конвертах чиновників та міністрів. В рамках розслідування було викликано Андрія Пивоварського, однак він не є підозрюваним.

Про це під час брифінгу повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

"До нас звернувся ще минулого року народний депутат із заявою про те, що не тільки Пивоварський, а цілий список чиновників та інші міністри отримують зарплати в конвертах і скоюють незаконне збагачення", - зазначив Ситник.

За його словами, з цього приводу був викликаний ще минулого року міністр Пивоварський, який заперечив ці факти.

"Я був здивований, що саме вчора він за два місяці після візиту НАБУ заявив, що нібито проти нього порушене кримінальне провадження", - сказав він.  "Депутат, який написав це звернення так і не з'явився, і усно сказав, що нічого не знає про ці факти, які зазначені в моєму зверненні", - зазначив Ситник.

За його словами, заяву в НАБУ подав нардеп Денисенко В. І. Він також поскаржився на зловживання правом нардепів на звернення до НАБУ.

Ситник наголосив, що провадження розслідується, але Пивоварський не є підозрюваним.

У свою чергу нардеп Вадим Денисенко (БПП) на своїй сторінці в Facebook повідомив, що це саме він звернувся до НАБУ. За його словами, "один із працівників міністерства Максим Бурячок заявив, що йде з міністерства через те, що не може миритися з зарплатами в конвертах (він називав цифру від 2 до 10 тис дол США). Після цього я звернувся до НАБУ розглянути цю заяву цієї конкретної фізичної особи (скріншот додавався)", - пояснив Денисенко. 

Прочитав заяву міністра Андрія Пивоварського, що за поданням депутата Денисенка на нього відкрита кримінальна справа в Н...

Posted by Vadym Denysenko on Wednesday, February 10, 2016

У середу, 10 лютого, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський заявив, що стосовно нього порушено кримінальну справу, про що він дізнався в Національному антикорупційному бюро (НАБУ).

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування