25.06

Банківський форум

Найєм: Депутатів БПП використали

Вівторок, 16 лютого 2016, 21:26

Депутат БПП Мустафа Найєм вважає, що провал голосування за відставку уряду Арсенія Яценюка був заздалегідь спланованим.

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці.

"Провал голосування за відставку уряду - це результат змови олігархів - Ріната Ахметова, Ігоря Коломойського та Сергія Льовочкіна - з одного боку. І Петра Порошенка та Арсенія Яценюка - з іншого боку", - заявив депутат.

"Те, що відбулося сьогодні в залі, та події минулого тижня були добре зрежисованою виставою, в якій роль вимушеної жертви грав Генпрокурор Віктор Шокін", - додав він.

"За інформацією, яка почала надходити відразу після голосування, цей сценарій був узгоджений ще напередодні вдень. Кількість голосів за відставку Арсенія Яценюка ретельно калібрували відповідними дзвінками з Адміністрації президента і оточення прем'єр-міністра", - зазначив Найєм.

За словами політика, засідання фракції БПП за участю президента і прем'єр-міністра, яке відбулося в понеділок, було "виставою, якій відводилася відволікаюча роль для тих, хто повірили, що керівництво країни готове до перезавантаження".

"Експрес-аналіз щодо БПП. При всій великій повазі до багатьох своїх колег, які віддали свої голоси за відставку уряду, їх використали. Протягом дня кількість голосів БПП за різні законопроекти коливалася від 110 до 127. За відставку Арсенія Яценюка проголосувало 97 депутатів БПП ", - підкреслив він.

"Тридцять голосів наших колег зникли в найвідповідальніший момент. Хто ці люди, ви можете подивитися на сайті парламенту, це не останні люди у фракції. Повірити, що це сталося випадково, без узгодження з Адміністрацією президента і керівництвом фракції, наївно і нерозумно", - додав Найєм.

"А сьогоднішнє засідання вже не залишило сумнівів у тому, що жодного бажання будь-що міняти в цьму болоті немає ні на Банковій, ні на Грушевського. Зона комфорту притупила відчуття реальності. Що з усім цим робити, ми подумаємо. Поганий досвід - теж досвід; на щастя, нас швидко вчать. А от істерик і грюкання дверима не буде, ми це вже проходили. Це не вихід", - заявив депутат.

Як відомо, у вівторок у Раді забракло голосів за відставку Кабміну.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: