Сакварелідзе поверне справу Бузини з Одеси в Генпрокуратуру

Середа, 17 лютого 2016, 11:57

Розслідування вбивства публіциста Олеся Бузини буде передано зі слідчого управління ГУ Національної поліції в Одеській області назад - до Генеральної прокуратури.

Про це у середу повідомляє заступник генерального прокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе на своїй сторінці у Facebook.

"Уже рік триває розслідування резонансної справи за фактом вбивства відомого в Україні журналіста Олега Бузини. Пару днів назад з незрозумілих для мене причин мої колеги з Генпрокуратури абсолютно необгрунтовано, на мій погляд, передали його одеській поліції. Відповідно, процесуальне керівництво тепер буде здійснювати одеська прокуратура. Досить дивне рішення, з огляду на те, що злочин було скоєно в Києві і ніякого відношення до Одеси не має", - зазначив він.

"Якщо це було зроблено для того, щоб уникнути відповідальності і спробувати якимось чином дискредитувати грузинську команду в Одесі, то я, як заступник генерального прокурора і прокурор Одеської області, змушений прийняти законне і цілком логічне рішення - повернути згадану вище справу назад в ГПУ", - заявив прокурор.

Як повідомлялося, раніше Генеральна прокуратура заявила, що здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за п. 12 год. 2 ст. 115 (вбивство) Кримінального кодексу України доручила слідчому управлінню Головного управління Національної поліції в Одеській області.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування