У "Свободі" кажуть, що зупинили вже 14 російських вантажівок

Субота, 27 лютого 2016, 11:33

У ході  акції з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України чернівецькі свободівці зупинили 14 вантажівок.

Про це повідомили у ВО "Свобода" 27 лютого станом на 8:00.

"Чергування продовжується за участи депутатів місцевих рад всіх рівнів", - йдеться у повідомленні. 

Раніше лідер "Свободи" Олег Тягнибок заявив, що акція з блокування руху вантажівок поновилася 26 лютого

У п'ятницю у "Свободі" заявили, що активісти Стрийської районної та міської організацій "зупинили та відправили у зворотньому напрямі 7 російських вантажівок". Повідомлялося, що загальний рух транспорту відбувається без змін, конфліктів немає. 

14 лютого Росія призупинила рух вантажних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні, своєю територією у відповідь на блокування в Україні активістами російських вантажівок і затримала кілька сотень машин.

15 лютого Україна у відповідь призупинила транзитні переміщення вантажних автомобілів РФ своєю територією.

Згодом Росія й Україна домовилися про тимчасове, до 25 лютого, припинення заборони на транзит – для повернення затриманих машин до пунктів призначення.

 24 лютого міністр інфраструктури України Андрій Пивоворський повідомив, що Україна згодна з пропозицією Міністерства транспорту РФ і з 25 лютого поновлює транзитні автоперевезення для росіян.

Активісти організації "Карпатська січ" заявили, що можуть знову блокувати транзит російських фур через територію України.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...