"Свободівці" вийшли на акцію проти російських фур на Житомирщині

Неділя, 28 лютого 2016, 13:32

В Овруцькому районі на Житомирщині за 8 км від кордону з Білоруссю учасники протестної акції проти транзиту російських вантажівок територією України зупинили три російські фури.

Про це 28 лютого повідомили у Facebook обласного осередку ВО "Свобода". 

"У Першотравневому Овруцького району на Житомирщині "свободівці" зупинили три російські вантажівки та розвернули їх назад у бік кордону. Фури поїхали", - заявили у "Свободі".

 

Як повідомляє Житомир.Info, "свободівці" встановили блокпост на околиці Овруча, щоб зупиняти російські фури, вранці 28 лютого.

Кількадесят людей з червоно-чорними прапорами та прапорами "Свободи" розмістилися біля траси, приблизно за 40-45 км до прикордонного пропускного пункту "Виступовичі".

Біля блокпосту є правоохоронці місцевого райвідділу поліції, які кажуть, що їх повідомили про акцію і вони просто охороняють громадський порядок.

 

Як відомо, 26 лютого лідер ВО Свобода Олег Тягнибок заявив, що акція з блокування руху вантажівок поновилася

Станом на ранок 27 лютого у ВО "Свобода" заявили, що за час акції з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України чернівецькі свободівці зупинили 14 вантажівок

Також у "Свободі" заявили, що активісти Рівненської облорганізації відновили блокування транзиту російських вантажівок автошляхами області.

У Міністерстві інфраструктури заявили, що протести активістів проти транзиту вантажного транспорту з російськими номерами відбуваються у двох точках на території України та не заважають руху вантажівок.

У відомстві закликали перевізників, які зупинили свої транспортні засоби, остерігаючись блокади, продовжувати рух. 

Ввечері 27 лютого активісти від ВО "Свобода" зупинили 13 російських вантажівок, які їхали у супроводі поліції, у Сокальському районі (Львівська обл.). 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування