Рада навряд чи збереться цього тижня – депутат БПП

Понеділок, 21 березня 2016, 15:38

Депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Ірина Фріз вважає, що цього тижня позачергового засідання Верховної Ради, швидше за все, не відбудеться.

Про це вона заявила в коментарі кореспонденту "Укрінформу".

"Для того, щоб відбулося позачергове засідання, має бути дотримана відповідна процедура, тобто має бути зібрано 150 підписів для його проведення. Постанова має бути зареєстрована у секретаріаті Верховної Ради, і тоді можна говорити про те, що таке засідання може відбутися", - сказала Фріз.

Вона зауважила, що з огляду на те, що завершується понеділок, до неї як до представника фракції БПП не надходило від секретаріату ВР повідомлень про необхідність підписати подібну постанову.

"І тому я думаю, що на цьому тижні таке засідання є малоймовірним. Вони просто не встигнуть це зробити", - сказала Фріз, додавши, що це питання перенесуть на пленарний тиждень.

Як відомо, лідер фракції БПП Юрій Луценко припустив, що у четвер, 24 березня, може зібратися позачергове засідання Верховної Ради з метою обговорення долі уряду.

Згідно з календарним планом, цього тижня пленарних засідань парламенту не передбачено. Депутати працюють з виборцями.   powered by lun.ua