Суд скасував арешт заступника мера, призначеного "ДНР"

Вівторок, 22 березня 2016, 19:29

Шевченківський райсуд Києва звільнив від кримінальної відповідальності Анатолія Копилова, призначеного заступником мера Горлівки в самопроголошеній "ДНР".

Про це йдеться в ухвалі суду від 4 березня.

Зазначено, що прокуратура подала до суду клопотання про звільнення Копилова від кримінальної відповідальності в зв'язку з тим, що він свою вину в скоєному визнав повністю, сприяв розкриттю злочинів, скоєних "ДНР".

При цьому встановлено, що в червні 2015 року Копилов, перебуваючи на посаді заступника глави адміністрації міста Горлівка, будучи наділеним керівництвом "ДНР" організаційно-розпорядчими та адміністративними функціями, видавав розпорядження про надання невстановленим особам житла на території міста, приватизації об'єктів житлового фонду, передачі в оренду невстановленим особам земельних ділянок і об'єктів муніципальної власності від імені "ДНР".

Під час досудового розслідування підсудний добровільно повідомив про незаконну діяльність ватажка "ДНР" Олександра Захарченка, про місця розташування блокпостів сепаратистів, місця дислокації військових формувань і військової техніки бойовиків.

Суд задовольнив клопотання прокуратури звільнити від кримінальної відповідальності Копилова, скасував його арешт і зняв арешт з його майна.

Як відомо, 23 листопада 2015 року співробітники СБУ затримали Копилова в Києві.

Українські новиниpowered by lun.ua