Геращенко в Мінськ пустили - вона говорить про провокацію ФСБ

Середа, 23 березня 2016, 10:32

Представника України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі, депутат БПП Ірину Геращенко пропустили до Мінська.

Про це вона повідомила у середу на своїй сторінці у Facebook.

Мінськ. Веду себя нагло):. Типичная бандеровка. Схоже, я чи не єдина людина, якій в'ізд в РФ заборонено, а от в Мінськ ...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 23 березень 2016 р.

Геращенко розцінює заборону на в'їзд до Росії як провокацію з метою не допустити її на суд над українською льотчицею Надією Савченко.

"Схоже, я чи не єдина людина, якій в'їзд в РФ заборонено, а от в Мінськ пустили (поки що). При цьому в РФ і Білорусі спільна база даних небажаних осіб, це вказано на бланку, що потрібно заповнювати і це підтверджують прикордонники", - пише нардеп.

За отриманою Геращенко інформацією, наразі її прізвища в базі даних нев'їзних до союзної держави РФ - Білорусь немає.

"Прямо детектив якийсь, все це ще більше переконує мене в тому, що ця фсбшна провокація мала на меті не допустити мене на суд до Надіі, це спроба перешкоджати моїй діяльності і впливати на неї", - також пише Геращенко.

Як відомо, 22 березня Геращенко, яка їхала на процес Савченко, не пустили в Росію. Їй заборонили в'їзд до цієї країни до 2021 року.

Українська правдаpowered by lun.ua