Фірсов назвав Кононенка серед замовників позбавлення його мандата

Неділя, 27 березня 2016, 20:12
Фірсов назвав Кононенка серед замовників позбавлення його мандата

Народний депутат Єгор Фірсов, якого з’їзд БПП вирішив позбавити мандату, вважає замовниками цього нардепів Ігоря Кононенка, Олександра Грановського та Сергія Березенка.

Про це Фірсов заявив в ефірі Громадського телебачення.

Він зазначив, що почав відкрито висловлювати незгоду з політикою Адміністрації президента та позицією фракції БПП ще рік тому.

Водночас він вважає, що наразі не існує процедури позбавлення мандату.

"Конституція вказує, що повинна визначатися процедура (позбавлення мандату народного депутата — ред.) з прийняттям відповідного закону, закону про так званий імперативний мандат. Такого закону немає, який би визначав процедуру позбавлення мандату, і в цьому існує деяка складність", - сказав Фірсов.

Крім того, він заявив, що спосіб, у який його позбавили мандату на з’їзді викликає багато запитань.

"Сам цей формат — закритися швидко на з’їзді і прийняти якесь рішення абсурдне - це неправильно. Більш того, на фракції не було дискусії треба приймати це рішення чи ні, у фракції взагалі не питали, у фракції є тверезо мислячі люди, а замовниками саме цієї історії, на моє переконання, були Березенко, Кононенко і Грановський, які контролювали партію, у яких є інструменти, і які й прийняли таке абсурдне рішення", - сказав Фірсов.

Нагадаємо, з'їзд партії БПП "Солідарність" 25 березня ухвалив рішення відібрати депутатський мандат у Миколи Томенка та Єгора Фірсова, які вийшли з фракції БПП.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування