Обама відправить на зустріч із Порошенком Байдена

Вівторок, 29 березня 2016, 13:49

Зустріч американського президента Барака Обами з президентом Петром Порошенком під час його візиту до США поки що не запланована.

Про це під час публічних дебатів у вівторок заявив заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко, повідомляє "Укрінформ".

"На сьогоднішній момент, на цю секунду така зустріч (між Порошенком і Обамою - ред.) все ще не запланована", - сказав дипломат.

Водночас Пристайко зазначив, що заплановано зустріч Порошенка з віце-президентом США Джо Байденом.

Заступник міністра також нагадав, що цей високопосадовець здійснив кілька візитів в Україну. За словами Пристайка, "Україна не є легкою країною, і тому ми дуже вдячні Байдену, що він узяв на себе "цей файл".

Як відомо, 30 березня президент Порошенко із чотириденним робочим візитом відвідає США, де візьме участь у Саміті з питань ядерної безпеки, який проходитиме у Вашингтоні.

Раніше "Українській правді" повідомляли співрозмовники, близькі до планування візиту, під час переговорів Порошенка з владою США, темою номер один буде уряд і коаліція, а темою номер два - ситуація в Генеральній прокуратурі.powered by lun.ua