Тимошенко стверджує, що її ультиматум не погіршить відносини з МВФ

Середа, 30 березня 2016, 11:18

Юлія Тимошенко стверджує, що пакет законопроектів, який просуває "Батьківщина" як умову створення коаліції, не погіршить відносини України з Міжнародним валютним фондом.

Про це вона сказала журналістам у середу в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Це категорично не відповідає дійсності, що будь-які наші пропозиції суперечать вимогам МВФ. Ми абсолютно свідомі того, що сьогодні співпраця України з МВФ потрібна", – запевнила вона.

Разом з тим, за словами Тимошенко, уряд Арсенія Яценюка співпрацює з МВФ "неграмотно, некомпетентно і провально".

"Ми вважаємо, що зараз може бути проголосовано приблизно 10 законопроектів", – додала Тимошенко.

Вона зазначила, що до цих законопроектів належать: законопроект про продовження мораторію на продаж землі, пакет законопроектів, які створять нові умови господарювання для малого і середнього бізнесу та фермерських господарств, кілька законопроектів, які знімають податок на пенсії і кілька законопроектів, які віддають природний газ українського виробництва громадянам і встановлюють правильні умови продажу українського газу, що призведе до зниження тарифів.

"Це пакет, який ми з першого дня переговорів відстоюємо. Ми не змінювали умов і не змінимо", – додала Тимошенко.

Вона вважає, що в даний час проти "Батьківщини" ведеться брудна кампанія з боку партнерів по можливій коаліції. За її словами, "Батьківщину" звинувачують у тому, що фракція змінює свої умови на переговорах.

Як відомо, у вівторок Тимошенко висунула ультиматум входження "Батьківщини" в коаліцію.powered by lun.ua