Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

ЯЦЕНЮК ОГОЛОСИВ ПРО ВІДСТАВКУ

Неділя, 10 квітня 2016, 16:13
ЯЦЕНЮК ОГОЛОСИВ ПРО ВІДСТАВКУ

Глава уряду Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку. 

Про це прем'єр заявив у своєму зверненні, яке оприлюднено в ефірі 10 квітня. 

Яценюк заявив, що складає обов'язки прем'єр-міністра. За його словами, відповідне подання буде внесено до Верховної Ради 12 квітня. 

"Парламентська фракція Блоку Петра Порошенка висунула на посаду глави уряду Володимира Гройсмана (спікер ВР - УП). Зробивши усе для стабільності  і спадкоємності курсу заявляю про рішення передати  обов'язки керівника уряду України", - заявив Яценюк. 

"Відсьогодні бачу свої завдання ширше, ніж повноваження керівника уряду: нове виборче законодавство, конституційна реформа, судова реформа, коаліційний контроль за курсом нового уряду, міжнародна підтримка України та її членство у ЄС та НАТО - частина моєї програми", - заявив Яценюк. 

"Ми позбулися номенклатурної нерівності, зберегли українську економіку від дефолту, розпочали масштабні структурні зміни і зробили все для незворотності європейського вибору. Попри війну створили умови для економічного відновлення", - заявив Яценюк, говорячи про роботу свого Кабміну.

Також Яценюк попросив НФ підтримати його рішення і зауважив, що "Народний фронт" залишається у коаліції. 

Він додав, що "рейтинг - справа мінлива", а фракція "Народного фронту" впродовж двох років "продемонструвала єдність, відповідальність за слово і здатність приймати найскладніші рішення, діяли чесно і не боролися проти союзників".

Як відомо 16 лютого Верховна Рада проголосувала за визнання незадовільною роботи уряду у 2015 році, проте провалила голосування за його відставку.  

ЗМІ з посиланням на джерела повідомляли, що Адміністрація президента і керівництво ВР  розробили кілька документів для виходу з політичної кризи та кадрових ротацій в уряді та ВР.

Зокрема, на посаду генпрокурора планується затвердити главу фракції БПП Юрія Луценка, нинішній спікер Володимир Гройсман буде призначений прем'єр-міністром, а перший віце-спікер Андрій Парубій - спікером ВР.

Також розроблено проект змін до закону "Про прокуратуру", що дозволяє очолити її політику, який не має юридичної освіти і відповідного стажу.

Українська правда 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: