Президент МКЧХ: Комітет ніколи не мав стосунків з Mossack Fonseca

Неділя, 10 квітня 2016, 18:45

Президент Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Петер Маурер заявив, що комітет "ніколи не мав стосунків з юридичною фірмою Mossack Fonseca, звідки стався витік "панамських документів". 

Про це Маурер заявив в інтерв'ю швейцарській газеті "Матен", пише Інтерфакс-Україна

"У нас ніколи не було стосунків з Mossack Fonseca, і ми ніколи не отримували грошей від них. Ми збираємося зробити все можливе в наших силах, щоб покласти край цим інсинуаціям", - заявив він.

За словами Маурера, МКЧХ, що працює в зонах бойових дій з багатьма конфліктуючими сторонами, потребує особливого захисту, проте дезінформація про зв'язки МККК з офшорними компаніями представляє серйозні ризики для співробітників організації.

Західні ЗМІ зазначають, що згідно з "панамським документам", Mossack Fonseca раніше зареєструвала дві юридичні особи, чиїм бенефіціаром виявився МКЧХ.

Крім цього у числі клієнтів Mossack Fonseca опинився Всесвітній фонд дикої природи.

Як відомо, Міжнародний консорціум журналістських розслідувань опублікував "панамські документи" (PanamaPapers) юридичної фірми Mossack Fonseca, у яких, зокрема, містяться дані про причетність ряду світових лідерів до відходу від податків, відмивання грошей і до інших махінацій.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...