Гройсман чекає свого призначення в четвер: є прийнятний формат

Середа, 13 квітня 2016, 10:12

Голова Верховної Ради і кандидат у прем’єр-міністри Володимир Гройсман очікує, що в четвер, 14 квітня, буде призначено новий Кабінет міністрів і керівництво парламенту.

Про це він сказав, відкриваючи засідання Верховної Ради в середу.

"Вчора було багато різних консультацій з лідерами фракцій коаліції, президентом, але я думаю, що ми вийшли на той формат, який може бути прийнятним, відповідальним і дозволить вивести країну з кризи", - зазначив Гройсман.

"Я думаю, що сьогодні це вже буде обговорення депутатів Верховної Ради, буде нагода сьогодні зустрітися, провести збори коаліції з тим, щоби на завтра вийти на голосування на створення нового уряду, затвердження програми дій, зміни керівництва Верховної Ради –і руху вперед", - заявив він.

"Ситуація надзвичайно є складною, приходить той момент, коли треба брати на себе відповідальність. Я глибоко вірю в те, що наша спільна відповідальність матиме успіх, ми будемо вірою й правдою робити свою справу…", - сказав Гройсман.

У відеозверненні він також сказав: "Дуже важливо не просто, щоб люди сіли в свої крісла і отримали табличку, що вони є міністрами, а щоб вони були адекватні і здатні брати на себе відповідальність і зрушити з місця вирішення купи проблем".

Гройсман наголосив, що в усіх міністерствах мають створити команди з відповідальних фахівців, аби успішно вирішувати профільні питання.

При цьому Гройсман пообіцяв, що його уряд не сприйматиме корупції – і він на цьому "розставляє акценти".

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua