Ляшко заявляє, що оскаржив у суді обрання Гройсмана прем'єром

Понеділок, 18 квітня 2016, 13:15

Радикальна партія звернулася до Вищого адміністративного суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення парламенту про призначення Володимира Гройсмана прем'єр-міністром.

Про це заявив лідер фракції "радикалів" Олег Ляшко на засіданні погоджувальної ради у понеділок.

Він висловив переконання, що формування нового уряду та голосування за прем'єра, сталося "в результаті змови двох політичних сил з олігархами".

"Цей уряд був обраний не просто "ширкою" за участі "регіоналів", але й в неконституційний спосіб", - зазначив Ляшко.

"Бо в парламенті було проголосовано постанову №4423 про обрання Гройсмана, ініціаторами якої є народні депутати Луценко і Бурбак (лідери фракцій БПП і "Народного фронту"). А відповідно до Конституції, подання на прем'єр-міністра вносить президент України", – наголосив депутат.

"Саме тому фракція "Радикальної партії" звернулася з адміністративним позовом, який зареєстрований минулої п'ятниці, до Вищого адміністративного суду України з вимогою визнати незаконним рішення парламенту та скасувати його - про обрання прем'єр-міністром Гройсмана і про формування складу уряду", – також повідомив "радикал".

Ляшко також стверджує, що коаліція в парламенті недієздатна.

Як відомо, Верховна Рада прийняла пакетну постанову про прийняття відставки прем'єра Арсенія Яценюка та призначення головою уряду спікера Ради Володимира Гройсмана на засіданні 14 квітня.

Валентина Романенко, УПpowered by lun.ua