Генпрокуратура має претензії через житло не лише до Каська

Середа, 20 квітня 2016, 13:55

Генеральна прокуратура анонсує розслідування за фактом зловживання службовим житлом цілим рядом прокурорів.

Про це заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко "Українській правді", коментуючи справу колишнього заступника генпрокурора Віталія Каська.

"Ми будемо розслідувати. І Касько у нас буде не єдиний", - сказав він.

"Я думаю, що цього тижня ми також повідомимо про інших прокурорів, по яких буде розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим житлом", - заявив Куценко.

Днями в.о. генпрокурора Юрій Севрук заявив, що Генпрокуратура планує ініціювати кримінальні справи про незаконність отримання службових квартир деякими співробітниками.

"Частина документів щодо отримання службових квартир зникла. Тому була організована службова перевірка, на даний момент – в Києві", - сказав він при цьому.

Як відомо, пізно ввечері 10 квітня співробітники прокуратури зачитали Віталію Каську підозру у вчиненні злочину за ч. 4 ст. 190 КК (шахрайство), заявивши, що колишній заступник генпрокурора перебуває в статусі підозрюваного.

За версією слідства, Касько незаконно заволодів квартирою в Києві. 28 березня суд наклав арешт на його квартиру на бульварі Дружби народів. 12 квітня НАБУ передала розслідування справи Нацполиції.

Сам Касько заявляв, що розцінює виклик на допит в Генпрокуратуру як помсту з боку керівництва відомства і політичне замовлення.

14 квітня Печерський райсуд Києва відмовився задовольнити клопотання прокурорів про арешт Каська, але застосував запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Касько з приводу квартир винним себе не визнає.

Олена Рощенко, УПpowered by lun.ua