На суді проти Кернеса свідчитиме радник Авакова

Понеділок, 25 квітня 2016, 14:09

У Київському райсуді Полтави у понеділок проходить чергове засідання у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса та двох його охоронців, яких обвинувачують у викраденні, катуванні та погрозі вбивством двох активістів Євромайдану в січні 2014 року.

Про це повідомляє "Укрінформ".

На суді присутній сам Кернес, його охоронці та їх захисники, а також обидва потерпілі - Сергій Ряполов і Олександр Кутянін.

На суд приїхав і народний депутат, позаштатний радник глави МВС Антон Геращенко. Він заявлений як свідок з боку державного обвинувачення.

В дискусії Кернес заявив, що захисниця потерпілих є коханкою міністра МВС Авакова та нардепа Геращенка, зазначає Depo.Полтава.

В свою чергу, адвокат потерпілих попросила видалити Кернеса з зали суду.

Як повідомлялося, 11 квітня суд в Полтаві у справі Кернеса пройшов без прокурора Олександра Ганилова, який перебував у відрядженні в Києві.

До  матеріалів справи долучили поданий захистом експертний висновок лікарів про стан здоров'я Кернеса: після перенесеного вогнепального поранення йому протипоказане багатогодинне перебування в положенні сидячи.

28 березня на суді Кернес клопотав про призначення чергового засідання за два тижні, мотивуючи це тим, що йому, інваліду-візочнику, важко їздити в Полтаву щотижня.

Кернес та його охоронці не визнають провину і заявляють про фальсифікацію справи. Їм загрожує до 15 років ув'язнення.powered by lun.ua