Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Шустера позбавили права на роботу через довідку про несудимість

Вівторок, 26 квітня 2016, 15:19

Київський центр зайнятості позбавив телеведучого Савіка Шустера права на роботу в Україні через "недійсну довідку про несудимість".

Про це "Українській правді" повідомив його партнер по "Савік Шустер Студія" Павло Єлізаров.

За його словами, Шустеру повідомили, що він разом із заявкою на отримання дозволу на роботу надав недостовірні дані, а саме – недійсну довідку про несудимість.

Такого висновку чиновники дійшли, дізнавшись про порушену проти Шустера справу на 13 млн гривень Державною фіскальною службою.

"Вони вважають, що податкова нарахувала нам 13 мільйонів штрафу, і це вже є судимість. Абсурд такого рівня", – сказав Єлізаров.

Він додав, що у вівторок Шустер отримав нову посвідку на проживання в Україні, однак припустив, що вона теж може бути анульована.

За словами Єлізарова, у вівторок на 20:30 Шустер збирає прес-конференцію, яка також буде транслюватися в ефірі.

Тим часом сам Шустер в ефірі каналу 112 заявив, що вважає цю ситуацію тиском і додав, що він почався вже давно.

"Тиск почався дуже давно. Це вже певний результат", – сказав він.

У свою чергу керівник відділу з питань посередництва у сфері зайнятості Дмитро Шульга підтвердив, що причиною анулювання дозволу на роботу Шустерові стала саме судимість, повідомляють "Українські новини".

"Підставою, за якою анульовано дозвіл на роботу для вас, як іноземця – це встановлення недостовірності відомостей, які подані", – сказав він.

Шульга зазначив, що в березні роботодавець Шустера подав документи на продовження дозволу, в тому числі довідку про відсутність у нього судимості, однак центр зайнятості отримав інформацію від Державної служби зайнятості про наявність кримінальної справи проти Шустера.

Шульга зачитав уривок з листа Держслужби зайнятості, в якому зазначалося, що 30 березня Київський центр зайнятості продовжив дозвіл Шустеру на роботу в Україні.

Також депутат Верховної Ради Дмитро Добродомов (позафракційний) зачитав інший уривок листа, в якому йдеться про те, що у відповідь на запит Держслужби зайнятості Державна фіскальна служба поінформувала про наявність кримінального розслідування щодо Шустера, на підставі чого пропонувалося скасувати раніше виданий дозвіл.

Як відомо, восени 2015 року фіскальна служба почала перевірку діяльності ТОВ "Савік Шустер студія". Згодом Шустер повідомив, що вона склала акт про порушення податкового законодавства на суму понад 13 мільйонів гривень.

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформполітики вимагає запросити на годину запитань до уряду у п'ятницю голову Державної фіскальної служби Романа Насірова для звіту у справі щодо перевірки організації "Савік Шустер студія".

Олег Шанковський, УП

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: