Савченко навідріз відмовилася подавати апеляцію

Понеділок, 4 квітня 2016, 15:10

Українка Надія Савченко остаточно відмовилася подавати апеляцію на вирок Донецького суду Ростовської області РФ, який присудив їй 22 роки колонії.

Про це повідомляють у понеділок її адвокати після зустрічі зі своєю підзахисною.

"Вийшли від Наді з СІЗО-3. Вона відмовилася подавати апеляційну скаргу. У Росії немає суду, марна трата часу", - пише зокрема Марк Фейгін в Твіттер.

"Стан здоров'я Надії стабільний. П'є лише воду, вага 64 кг, тиск 110/60, температура в нормі", - також повідомив Микола Полозов.

Перед зустріччю в СІЗО адвокат у коментарі виданню ТАСС припустив, що Україна звернеться до РФ з проханням про передачу Савченко після вступу вироку в силу (5 квітня).

"Наскільки мені відомо, відразу після вступу вироку в законну силу, Київ направить екстрадиційний запит про передачу для відбування покарання Савченко на Україні. Складно говорити, коли саме вони будуть направляти. Йшла розмова - з моменту набуття вироком законної сили", - сказав Полозов.

За його словами, у Росії буде можливість дати відповідь протягом 60 днів після отримання звернення.

Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що готовий обміняти на Надію Савченко двох російських військовослужбовців - Олександра Александрова і Євгена Єрофеєва, затриманих у Луганській області і які перебувають під судом.

Українська правдаpowered by lun.ua