25.06

Банківський форум

Савченко поновила сухе голодування

Середа, 6 квітня 2016, 08:48
Савченко поновила сухе голодування

Українка Надія Савченко, незаконно засуджена в Росії, поновила сухе голодування.

Про це повідомив її адвокат Марк Фейгін у Twitter 6 квітня.

"Надія Савченко почала сухе голодування", - написав він.

Напередодні набув чинності вирок, винесений Савченко за звинуваченням у вбивстві двох російські журналістів, які опинилися в зоні бойових дій в Україні й потрапили під обстріл у червні 2014 року. Савченко провини не визнає, вона збиралася перейти з води на сухе голодування після набуття вироком чинності.

"Сам факт, що вирок оголосили сьогодні таким, що набув чинності, – позитивний знак. Значить, тягнути час по максимуму вони (російська влада) не планують", - написав її адвокат Ілля Новіков 5 квітня у Facebook.

"Переговори з Україною про те, як, коли й на кого буде обмін, ідуть уже давно, із цього дня обмін став формально можливим. Справу можна владнати швидко й майже тихо. Для всіх буде краще, якщо угода буде досягнута перш, ніж черговий захід Савченко на сухе голодування знову змусить втручатися європейців і американців", - зазначив він.

"Вирок Александрову й Єрофееву (в Україні – ред.) очікується не раніше кінця квітня, але за моїми даними, вони не єдині можливі росіяни – кандидати на обмін", - заявив Новіков.

Пресс-служба Донецкого районного суда утром сообщила, что приговор Надежде Савченко вступил в силу, поскольку жалоб на н...

Posted by Илья Новиков on Tuesday, April 5, 2016

22 березня Донецький райсуд Ростовської області РФ засудив льотчицю й депутата Верховної Ради України Надію Савченко до 22 років ув’язнення в колонії.

Савченко заборонила захисту оскаржувати цей вирок, сподіваючись, що це пришвидшить її повернення в Україну.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: