Марушевська каже, що Насіров хоче її звільнити за "шокінською" схемою

Середа, 11 травня 2016, 16:06
Марушевська каже, що Насіров хоче її звільнити за шокінською схемою
368.media

Низка керівників регіональних митниць підписали звернення до голови Державної фіскальної служби Романа Насірова з вимогою звільнити керівника одеської митниці Юлію Марушевську.

Відповідний лист Марушевська опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, підписати цей документ чиновників змусив сам Насіров.

"У мене три догани і звільнити мене простіше простого, але Голова #ДФС боїться брати на себе цю відповідальність. Він змусив керівників регіональних митниць підписати документ, в якому ті просять мого звільнення. Ганебна поведінка, тим паче для управлінця такого рівня. Роман Насіров ще раз підтвердив, що він частина корупційної системи і зубами тримається за своє крісло", – написала вона.

За словами Марушевської, Насіров разом з керівником внутрішньої безпеки ДФС Юрієм Шереметом запустив "шокінський" механізм звільнення, який був використаний для витіснення з прокуратури Давіда Сакварелідзе.

Вона додала, що не боїться звільнення і запитала Насірова, чи не боїться він сам втратити посаду.

У листі голови митниць обурюються поведінкою Марушевської, звинувачують її у порушенні субординації, привласненні чужих заслуг, надто гучному піарі, порушеннях закону та іншому.

Показово, що в кінці листа наведений перелік 24 регіональних митниць, але підписи керівників стоять лише біля 13.

У свою чергу губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі поширив цей пост Марушевської і також написав, що застосовується той же сценарій, що й у випадку Сакварелідзе.

"Наша відповідь теж буде твердою і однозначною", – додав він.

Як відомо, останнім часом Марушевська різко критикує Насірова, звинувачуючи його в корупції та супротиву реформам. Нещодавно зі схожими звинуваченнями проти Насірова виступив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Олег Шанковський, УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: