Місцеві прокурори написали Шокіну, як їх "обурив" Сакварелідзе

П'ятниця, 25 березня 2016, 11:30

Керівники більшості обласних прокуратур підписали колективний лист до генпрокурора Віктора Шокіна, у якому висловили йому свою підтримку в конфлікті з прокурором Одеської області і заступником Шокіна Давидом Сакварелідзе.

Відповідний чорновик листа "Українській правді" передало джерело в органах прокуратури. За даними редакції, кінцевий документ уже передано Шокіну.

Прокурори висловили "обурення" закликом Сакварелідзе до акції протесту під стінами ГПУ, назвавши їх тиском на працівників відомства.

На їхню думку, заклик Сакварелідзе "це не лише прояв правового нігілізму, тиск неправовими методами на Генерального прокурора України, а в його особі – на всі органи прокуратури, це, насамперед, зухвала демонстрація свідомого ігнорування Конституції та законів України".

Також у листі перелічується ціла низка положень законів, які порушив Сакварелідзе, зокрема – заборону прокурору на участь у політичних акціях.

Які саме прокурори підписали це звернення невідомо – однак джерело УП заявило, що вони представляли більшість областей України.

 
 

Як відомо, раніше Сакварелідзе заявляв, що в Генпрокуратурі продовжуються звільнення слідчих, які вели справу "діамантових" прокурорів.

Також він провів у четвер прес-конференцію разом зі звільненими членами своєї команди, а ввечері побував з ними в телеефірі, де заявляв про тиск з боку Шокіна.

Позицію ГПУ у четвер висловив прокурор Владислав Куценко, який різко та емоційно розкритикував Сакварелідзе, назвавши його заяви безпідставними та звинувативши членів його команди у некомпетентності та корупції.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування