Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Москаль просить звільнити його з посади голови ОДА

П'ятниця, 6 травня 2016, 09:28

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль просить звільнити його з посади.

Про це йдеться у його зверненні до голови уряду Володимира Гройсмана, повний текст якого оприлюднений на сайті Москаля.

Своє рішення про звільнення керівник області пояснює тим, що на Закарпатті "намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств".

"У лютому цього року була спроба відновити на Закарпатській митниці так званий "інститут смотрящих", не допустити який вдалося завдяки активній позиції небайдужих громадян", - зазначив Москаль.

Він також розповів, що 30 квітня на посаду заступника начальника митниці – начальника підрозділу по боротьбі з контрабандою терміново призначили Андрія Кримського, який працював помічником-консультантом нардепа Валерія Пацкана.

"За наявною інформацією (голова ДФС України) Насіров уже призначив виконувача обов’язків начальника Закарпатської митниці. Підкреслюю, що із Закарпатською обласною державною адміністрацією це призначення не узгоджувалося", - зазначив Москаль.

"Дозволю собі провести аналогії. На Одещині голова облдержадміністрації Саакашвілі протистоїть "горіховій мафії", а на Закарпатті мені доводиться боротися з "тютюновою мафією". У результаті ми обоє програли", - додав він.

"З огляду на це, я не бачу сенсу свого подальшого перебування на посаді голови Закарпатської ОДА. Тому прошу Вас скористатися своїм конституційним правом, передбаченим ст.118 Конституції України, і направити подання Президенту України про моє звільнення із займаної посади", - попросив керівник області.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: