Ар’єв просить внести до санкційного списку офшорку Dragon Capital

П'ятниця, 13 травня 2016, 11:49

Народний депутат Володимир Ар’єв просить прем’єр-міністра Володимира Гройсмана включити до санкційного списку кіпрську компанію DRGN Limited.

Відповідного листа на ім’я прем’єра Гройсмана Ар’єв опублікував на своїй сторінці в Facebook.

"Коли російські лоббісти в ПАРЄ мені закинули що структури великої української інвесткомпанії визнають російську юрисдикцію Крима, я почав з'ясовувати чи це правда. Виявилося, дійсно, бажання цієї інвесткомпанії повернути мільйон євро переважило можливі негативні дипломатичні наслідки", - написав він.

У п’ятницю нардеп направив звернення до прем'єр-міністра із проханням включити до санкційного списку уряду України кіпрську компанію DRGN Limited. 

Раніше повідомлялося, що кіпрська компанія DRGN Limited подала позов до Московського арбітражного суду щодо облігацій уряду Автономної Республіки Крим.

Як пояснив Ар'єв, "в Україні компанія Dragon Capital. У цієї компанії є певним чином співзвучна кіпріотська DRGN Limited, власником якої є 10 офшорок з Беліза і Кіпра. DRGN Limited разом з Dragon Capital є співвласниками відомої української ПрАТ "Чумак". Але спільні інтереси поширюються далеко за межі агропереробної промисловості".

У прес-службі Dragon Capital повідомили, що кіпрська компанія ДРГН ЛІМІТЕД, є клієнтом торговця цінними паперами СП ТОВ "ДРАГОН КАПІТАЛ" та  за посередництвом якого вона придбала облігації, які випустила Автономна Республіка Крим.

Українська правдаpowered by lun.ua