Журналісти "Схем" обурені поведінкою охорони Грановського

Вівторок, 17 травня 2016, 15:20

Журналісти "Схем" обурені діями охоронців депутата від БПП Олександра Грановського, які "злили" в інтернет паспортні дані їхнього оператора Ярослава Бондаренка.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала журналіст програми Наталія Седлецька.

Коментуючи публікацію паспортних даних низкою сайтів, вона повідомила, що копії документів були зроблені охоронцями Грановского – штатними працівниками СБУ.

"Після того, як сбушники-охоронці Грановського затримали нашого оператора – він показав їм свої документи. Ті забрали їх, зняли копії – і розіслали у ЗМІ. Деякі наші "колеги" видали новину: "Оператор взяв на себе відповідальність за зйомку" – (сенсація) – і додали копії паспорту – а дехто навіть і з пропискою", – написала Седлецька.

Вона додала, що ці дані не слід було публікувати, оскільки "соціальної значимості у місці проживання оператора програми антикорупційних розслідувань немає".

"Натомість також очевидно, що без згоди свого шефа нардепа Грановського охоронці б не злили ці фото у ЗМІ. Нардепа, який нагадаю, зараз скаржиться, що журналісти його знімають на телефон у публічному місці під час зустрічей з різними впливовими людьми – і вже думає, як нам, програмі "Схеми: корупція в деталях" заборонити публікувати відзнятий матеріал та давати його в ефір UA:Перший", – додала вона.

У свою чергу інший журналіст "Схем" Михайло Ткач написав, що запрошує Грановського на інтерв'ю.

"Тому редакція програми "Схеми: корупція в деталях" вважає за необхідне тепер вже публічно звернутися до народного депутата від Блоку Петра Порошенка Олександра Грановського з проханням про інтерв'ю. У нас є до Вас низка запитань, про що ми Вам вже двічі повідомляли", – написав  він.

Тим часом сам Бондаренко повідомив на своїй сторінці у Facebook, що у цій справі зіткнувся з оперативником СБУ на ім'я Роман З…к.

"Шановний оперативний співробітник СБУ Роман З....к, сподіваюсь, Ваша фраза :"надеюсь, Ярослав, мы больше не увидимся!" – це не натяк на погрозу", – додав він.

Бондаренко повідомив, що сюжет про Грановського вийде в ефір "Схем" на Першому каналі в четвер о 21:50.

Як відомо, раніше Грановський поскаржився, що за ним незаконно стежать журналісти.

Днями Грановського помітили за кавою зі скандальним прокуроромСергієм Лисенком, що є доказом їхніх зв’язків.

На фото чітко видно як Грановського, так і Лисенка, який відомий ганебною перепискою із іншими двома прокурорами щодо розправи над іншою особою.

За інофрмацією журналіста Дмитра Гнапа, днями Лисенко домігся поновлення на посаді прокурора. Журналіст зазначає, що Грановський - давній друг нардепа Ігоря Кононенка, й разом з ним, один з неформальних кураторів фракції БПП, зокрема відділом прокуратури. Лисенко ж є ватажком прокурорського угрупування "Лисі птахи".

Українська правдаpowered by lun.ua