25.06

Банківський форум

Москаль вже не вважає Хомутинніка митним рейдером

Вівторок, 17 травня 2016, 16:47

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль більше не вважає, що депутат Ради від групи "Відродження" Віталій Хомутиннік причетний до незаконних кадрових змін на закарпатських митницях.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Москаля.

Він нагадав, що недавно звинуватив Хомутинніка у такому впливі.

"Інформація виявилася неперевіреною. Спроба рейдерського захоплення митниці і всієї Закарпатської області дійсно мала місце, але Віталій Хомутиннік і політсила, яку він представляє (партія "Відродження"), до цього не причетні. Тільки-но я з'ясував це – подзвонив безпосередньо народному депутату", – заявив Москаль.

За його словами, він дійшов порозуміння з Хомутинніком.

"Принагідно я запросив Віталія Хомутинніка до Ужгорода на Дні добросусідства України й Словаччини 21 травня. А депутатів Закарпатської обласної ради з фракції "Відродження" запрошую на круглий стіл для обговорення соціально-економічного становища області й вирішення першочергових завдань для його покращення", – додав він.

Як відомо, раніше Москаль заявив про намір піти у відставку через призначення головою Державної фіскальної служби Романом Насіровим одіозних людей на митницю. Гройсман відставку не прийняв і провів зустріч разом з Насіровим і Москалем, на якій пообіцяв врегулювати спірні питання.

Однак пізніше Москаль звернувся до прем'єра Володимира Гройсмана з відкритим листом про те, що Насіров так і не звільнив цих людей.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: